westernové oblečení pro každého

...trumf na vaší straně!

0 Kč

Archiv aktualit

Strana 1 / 1
Seřadit:

10.02.2010 - Čtěte !!! Čtěte !!! Čtěte !!! Čtěte !!!

V Í T E J T E

Jsme rádi, že jste zavítali na stránky našeho internetového obchodu Western –JAAN.

V této úvodní aktualitě bychom Vás rádi stručně informovali o naši nabídce a údajích u jednotlivých produktů.

Naše zboží pochází z různých koutů světa (USA, Mexiko, Equador, Macau, Španělsko, Polsko, Itálie, Slovensko, Čína, Indie atd.), když to vezmeme od západu na východ a samozřejmě taky z ČR, která je zastoupena hlavně šikovnýma rukama našich sedlářů a kožařů. U popisu zboží se snažíme podat nejvíce nám známých a taky správných informací, protože jsme se setkali na internetu u podobného nebo i stejného zboží, které má v nabídce i naše firma se  zcela zavádějícími údaji. Např., že klobouky typu Faux Felt jsou plstěné nebo s nabídkou „ koženého klobouku“ z Číny za  99 Kč apod.

Velmi opatrní jsme u termínů dodání, který je minimálně týden, avšak pokud je zboží na skladě, může to být i do dvou dnů. Snažíme se termíny dodání a např. i velikosti apod. u jednotlivých druhů zboží aktualizovat. Termín 14 dnů, měsíc apod. je uveden zejména u zboží, které nebývá pravidelně skladem a dovážíme jej např. z USA nebo se vyrábí na zakázku.

Taky se prosím nezalekněte, když u některých produktů v tabulce velikostí jsou nabídky např. pro výběr vzoru nebo barvy apod., ale tento e-shop je už takto stavěn a nechtěli jsme jej rozšiřovat o další tabulky.

Prosím čtěte taky pozorně obchodní podmínky a pro jednoduchost následných objednávek se prosím zaregistrujte, nebudete muset znovu vyplňovat kontaktní údaje. Suma vašich nákupů se v případě registrace bude sčítat a jsou pro Vás připravené zajímavé slevy.

A na tomto místě je nutné uvést i informaci pro obchodníky. Pro nákup za velkoobchodní ceny je registrace nutná vždy a bude prověřována pravdivost údajů (samozřejmě, že neplatí u našich současných stálých odběratelů). Pro odběry za VOC si neklademe žádné množstevní ani finanční podmínky, je nutné si však uvědomit, že poštovné platí odběratel.

Tak ať se vám u nás líbí, přejeme příjemný nákup nebo jen „brouzdání“ a doufám, že budete spokojeni nejen s pohodlností tohoto e-shopu, ale i cenami a s celkovou nabídkou. Pro doplnění informací použijte dotazníkový formulář v sekci „Kontakty“ anebo k jednotlivým produktům poptávkový formulář.

Budeme Vám taky velmi vděčni za upozornění na chyby, kterých jsme se určitě nevyhnuli a taky připomínky a postřehy.

Za firmu WESTERN-JAAN s.r.o.

Jiří A Alena Navrátilovi aneb JAANi