westernové oblečení pro každého

...trumf na vaší straně!

0 Kč

Horymírova sváteční jízda 2019

Kategorie:Úvodní strana
 

POZVÁNKA PRO JEZDCE I PRO DIVÁKY

 

Zveme všechny přátelé koní a historie k zahájení jezdecké sezóny 2019 to v podobě Horymírovy sváteční jízdy. Akce se uskuteční 2. března 2019 a je přístupná pro jezdce všech jezdeckých vyznání, tedy bez ohledu na styl, výstroj a výzbroj koně a jezdce. PRO DIVÁKY VSTUP ZDARMA.

Informace pro diváky i jezdce:
Příjezd Horymírovy družiny a zahájení jízdy je před budovou MČ Praha 16 – Radotín v 8,30 hodin. Po zdravicích a fanfárách je odjezd Horymírovy družiny v 9,00 hodin z Prahy – Radotína do Neumětel. Po odjezdu jezdců pokračuje program Radotínským masopustem.
Informace pro jezdce:
Sraz jezdců je v 7,30 hodin na velkém parkovišti před bistrem U Ondřeje v Praze – Radotíně, teplá snídaně (polévka) je zajištěna. Odkaz na mapu ZDE.
1. etapa (16 km): Radotín, Černošice, Solopisky, Vonoklasy, Karlík, Lety, Řevnice – zde přestávka na oběd 12,00 – 13,00 hodin.
2. etapa (20 km): Řevnice, Halouny, Hatě, Drahlovice, Vižina, Neumětely (v cca 16,00 hodin). Startovné se neplatí, jízda na vlastní nebezpečí. Každý účastník může jet libovolnou část trasy,přidat se i svoji jízdu ukončit kdekoli. Občerstvení na vlastní náklady. Pořadatelé nezajišťují lékařskou, veterinární ani podkovářskou službu. Dobový oděv (jednoduchý) je vítán, ale není nutností !! HORYMÍR SE TĚŠÍ NA VAŠÍ HOJNOU ÚČAST.

MEDIÁLNÍ PARTNER:   https://www.kudyznudy.cz/

 

foto0 foto1 foto2 foto3 foto4